Star Wars. Lokacje

Wydawnictwo: Egmont Polska
albumy

"Star Wars. Lokacje" to wyjątkowe źródło wiedzy o planetach, miastach i bitwach galaktyki Gwiezdnych wojen.
Ponad 50 niesamowitych przekrojów ukazujących słynne lokalizacje z Gwiezdnych wojen, od areny wyścigowej w Mos Espie i Świątyni Jedi po domostwo rodziny Larsów i pałac Jabby.
Niewiarygodny poziom szczegółów odsłoni przed tobą znacznie więcej niż widać na ekranie.

źródło opisu: empik.com

źródło okładki: empik.com

Wkp | 2016-12-18

SPACEREM PRZEZ „GWIEZDNE WOJNY”

Niewiele serii czy to książkowych, filmowych, komiksowych czy nawet growych może pozwolić sobie na rozbudowane dodatki, po które fani sięgną więcej niż chętnie. Jeszcze trudniej jest o coś innego, a mianowicie o jakość. Bo jeśli dodatek, to prawie nigdy nie dorównujący poziomem dziełu głównemu, ba, najczęściej to nic innego, jak odcinanie kuponików. Tani produkt żerujący na znanej marce, żeby tylko wyciągnąć jak najwięcej pieniędzy z kieszeni fanów. Ale tak nie jest w tym wypadku. I nie chodzi mi tu o „Gwiezdne wojny”, które mają całe mnóstwo pozycji przeciętnych i kiepskich (tu warto wspomnieć niektóre utwory dla dzieci czy lwią większość komiksów, jakie wyszły zanim za ich publikację wziął się gigant w postaci Marvela), ale równie wiele, a nawet więcej jest tych dobrych. „Lokacje” natomiast należą do najlepszych, zachwycających nawet nieprzepadających za gwiezdną sagą czytelników.

Świat „Star Wars” to całe mnóstwo niezwykłych krain, ras i...

Łukasz | 2017-04-22
Przeczytana: 2017 rok

Must-have dla fanów Star Wars. Teraz czekam na "Star Wars: Complete Cross-Sections" w polskim wydaniu.

Immo | 2016-12-08
Przeczytana: 07 grudnia 2016