Witold Pilecki. Fotobiografia

Wydawnictwo Olesiejuk
2015-08-28
2015-08-28
Rotmistrz Witold Pilecki II wojna światowa

Witold Pilecki jest dla mnie absolutnie intrygujący i wzbudza mój największy podziw. Jakim cudem nie ma o nim Hollywoodzkich filmów? W Polsce też nie ma poświęconych mu kasowych produkcji. Podziwiam za odwagę i ubolewam, że teraz nasze społeczeństwo tak narzeka na nasz kraj. Sama książka jest pięknie wydana. Jeśli ktoś chce poznać po krótce los Pileckiego, to idealnie się przyda. Jest to fotobiografia i w godzinę można ją przeczytać.

1/2023
Polecam dla zainteresowanych historią XX wieku, Pilecki to postać godna prezentowania młodym ludziom jako wzór patriotyzmu.

1/2023

Kocham. I więcej nic.

Kocham. I więcej nic.

Dobra lektura, choć może tekstu jest za mało, by nazwać ją inaczej niż fotobiografia.
Szkoda, że nie ma więcej podobnych publikacji o życiu sławnych ludzi. Polecam.

Szkoda, że nie ma więcej podobnych publikacji o życiu sławnych ludzi. Polecam.

Bardzo potrzebowałam tych zdjęć, które pokazują człowieka z krwii i kości, a jednak z nieludzką odwagą i miłością do spraw sobie ważnych. ❤️

Obowiązkowa lektura, szczególnie polecam dla tych, którzy przeczytali Raport Pileckiego. Jedyny "minus" - trochę za mało tekstu...

• 0. Posiadam
  • Moje papierowe :)