Harvard Business Review. Zarządzanie innowacją

Harvard Business Review on Innovation
8373619046
Harvard Business
biznes, finanse

W długim okresie tylko innowacyjność zapewnia firmie wzrost i przetrwanie. Dlaczegoa Otóż gdy innowacyjność zamiera, na rynku robi się coraz ciaśniej -konkurowanie ogranicza się do podstawowych wymiarów: obniżania cen i podnoszenia jakości. Tymczasem rozwijanie firmy polega na eksperymentowaniu i otwieraniu nowych przestrzeni rynkowych. Autorzy książki występują pod egidą Harvard Business...

Autorzy książki występują pod egidą Harvard Business School Press.

Ramia | 2015-11-26
yotrkam | 2015-07-13