Zarządzanie czasem

Tłumaczenie: Ewelina Krok
Seria: Osobisty Mentor
Wydawnictwo: Onepress
Managing Time: Expert Solutions to Everyday Challenges (Pocket Mentor)
Harvard Business
biznes, finanse

Wszyscy cierpimy na brak czasu. Pracujemy coraz więcej, śpimy coraz mniej, a mimo to wciąż nie nadążamy z wykonywaniem swoich obowiązków. Dlaczego tak się dzieje? Brakuje nam umiejętności kształtowania czasu i zarządzania nim. Nie potrafimy skupić się na wykonywanej pracy i nie jesteśmy wystarczająco zdyscyplinowani. Na szczęście organizacja pracy to nic trudnego. Wystarczy przygotować dobry plan działania i trzymać się go punkt po punkcie. Z tej książki dowiesz się, jak to zrobić.

Autorzy książki występują pod egidą Harvard Business School Press.

anamcharka | 2013-12-09
Przeczytana: 09 grudnia 2013

Poradnik dla profesjonalistów, menadzerów. Student, albo osoba niepracująca na stanowisku kierowniczym nie znajdzie tu zbyt wielu wskazówek.

Decofabryka | 2011-03-31
ark4diusz | 2015-02-27