Hishoken!

Wydawnictwo: Frontier Works
ヒショケン!
manga, yaoi, dramat, romans, okruchy życia
komiksy
japoński
green_artist

Yo Saito został przydzielony nowemu dyrektorowi firmy jako prywatny sekretarz. Mogłoby być to nawet miłe wyróżnienie, gdyby nie fakt, że Hisatsudze Nabeshimie bliżej do kretyna, aniżeli dyrektora... A przynajmniej takie sprawia pierwsze wrażenie. Jak się okazuje Nabeshima to całkiem mądry i pracowity facet, który wyrobił sobie pozycję wśród biznesowych szych i ma całkiem sporo przydatnych kontaktów. Wcześniej pracował jako wolny strzelec, nigdy nie był na takim stanowisku, jakie powierzył mu dziadek (jednak bynajmniej nie dlatego, że łączą ich więzy krwi) i jak dotąd wszystko robił sam. Teraz musi przyzwyczaić się do tego, że ma pod sobą Yo i dawać mu trochę częściej coś do roboty, a nie wyręczać go z niej.

źródło opisu: http://www.fwinc.jp/daria/detail/?code=978-4-86134-334-6

źródło okładki: http://www.fwinc.jp/daria/detail/?code=978-4-86134-334-6