Dyskusje o książce Hygge. Duńska sztuka szczęścia

52 książki w 2024 roku 🙂
20/55  Serce nie siwieje Serce nie siwieje
34 min. temu
Najpiękniejsze okładki książek
Hwang S.M. "O kurze, która opuściła podwórze" Zauroczyła mnie ta okładka! Brawo dla Joanny Rusinek.
33 tyg. temu
Wyzwanie czytelnicze lubimyczytać.pl 2019
Rok 2019 był dla mnie dobrym czytelniczym rokiem. W ramach wyzwania przeczytałam 24 książki. Wyzwanie zakończone sukcesem! Dzięki niemu przeczytałam książki, po które raczej bym nie sięgnęła nie chcąc zmieniać swoich czytelniczych przyzwyczajeń. Okazało się, że czasem warto zmienić upodobania :) Mam nadzieję, że wyzwanie 2020 pozwoli mi odkryć jeszcze więcej ciekawych...
Czytamy w weekend
W ten weekend czytałam  Bona. Zmierzch Jagiellonów Bona. Zmierzch Jagiellonów. Zakończyłam "Dziewczyny od szyfrów" Historia Polski nigdy mi się nie znudzi. Pozdrawiam Was bardzo serdecznie
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (LIPIEC 2019)
Sprzedam/wymienię:  Ostatni mag  Ostatni Namsara  Szklany tron  Ogień i kość  Narodziny królowej  Miasto kości  Pisane szkarłatem  Przeklęci święci
4 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Październik 2018)
Allegro :  Mój książę Mój książę  Ślubny skandal Ślubny skandal  Sekretny pamiętnik Mirandy Cheever Sekretny pamiętnik Mirandy Cheever  Co słychać w Londynie
5 lata temu
Pokazuje 6 z 14