Lego City. Skarby wulkanu

Seria: Lego City
Wydawnictwo: Ameet
youstyna

Wysoko ponad dachami Lego® City odkrywca i jego ekipa wspinają się na szczyt wulkanu, żeby poznać jego tajemnice. Chcą odnaleźć szlachetne kamienie ukryte w skale wulkanicznej. Doświadczony odkrywca, wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt, jest przygotowany na wybuch wulkanu. Czy jego ekipa zachowa zimną krew? Czy uda im się dotrzeć do klejnotów? Przeczytaj opowiadanie, a potem wykorzystaj klocki i minifigurki Lego, żeby stworzyć własną przygodę w Lego City z wulkanem w tle!

Bacha85 | 2017-03-31
Przeczytana: wrzesień 2017