Zgłosuj na książki roku 2017

Jan Paweł II o dziejach Polski

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Encyklopedyczne Polwen
filozofia i etyka
monika5555

Jan Paweł II mówi o najważniejszych wydarzeniach z dziejów Polski: od Chrztu Polski w 966 do narodzin III Rzeczypospolitej w 1989 roku. Niepowtarzalne ujęcie historii Polski - dla każdego, kto chciałby lepiej zrozumieć sens naszych dziejów.Wypowiedzi Papieża zebrał i opracował ks. prof. Andrzej Zwoliński z Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie.

źródło opisu: http://polwen.pl/product-pol-2728-Jan-Pawel-II-o-dziejach-Polski.html

źródło okładki: http://polwen.pl/product-pol-2728-Jan-Pawel-II-o-dziejach-Polski.html

Siro | 2018-02-21
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2014