Bezpieczne i skuteczne komunikowanie. Praktyczny poradnik postępowania

Wydawnictwo: Drukarnia Wydawnictwa Diecezjalnego
poradniki
youstyna

Prasa jest jedną z form, w których można wyrazić myśl ludzką. Elementem głównym a zarazem zasadniczym środkiem, za pomocą którego prasa powstaje i rozwija się jest druk. Wielu urzędników tworzy obraz instytucji, organizacji i podmiotów gospodarczych na podstawie osobistego kontaktu z obywatelem. Jednak środki masowego przekazu w tym samym czasie tworzą nieproporcjonalny poziom opinii...

Wielu urzędników tworzy obraz instytucji, organizacji i podmiotów gospodarczych na podstawie osobistego kontaktu z obywatelem. Jednak środki masowego przekazu w tym samym czasie tworzą nieproporcjonalny poziom opinii publicznej dotyczącej ich pracy.
Mając to na uwadze w niniejszej książce zostaną przedstawione czytelnikowi porady praktyczne, które można wykorzystać w kontaktach z przedstawicielami środków masowego przekazu.