Dyskusje o książce Noce w Rodanthe

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Znajdź książkę
 Zapchlony Kundel jest zakochany Zapchlony Kundel jest zakochany Proszę o okładkę z piętrowym czerwonym autobusem.
1 tydz. temu
Najpiękniejsze okładki książek
Hwang S.M. "O kurze, która opuściła podwórze" Zauroczyła mnie ta okładka! Brawo dla Joanny Rusinek.
31 tyg. temu
Aż płakać się chcę!
 Nędznicy Nędznicy  Katedra Marii Panny w Paryżu Katedra Marii Panny w Paryżu  O psie, który jeździł koleją O psie, który jeździł koleją  Biały Kieł
4 lata temu
Najpiękniejsze książki o miłości dla nastolatek? Piękne, szczęśliwe, smutne, z morałem... wszystkie!
Już powoli odchodzę od książek młodzieżowych, ale to dobrze bo wiecie lata lecą człowiek musi się rozwijać i wymagać od siebie więcej (jakby co jestem z roku 1996) ale nie dawno urzekła mnie relacja miłosna w tej książce:  Ktoś mnie obserwuje Ktoś mnie obserwuje Miłość ta jest mało...
6 lata temu
Jakie książki polecacie swoim rówieśnikom?
Ja polecam:  Dzieląc się Samem Dzieląc się Samem  Kocham Cię, Danny Kocham Cię, Danny  Niebo jest wszędzie Niebo jest wszędzie  Niebo z widokiem na niebo
8 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (II kwartał 2013)
Najnowsza przeczytana książka to:  Nocne życie Nocne życie http://czytamtocodobre.blox.pl/2013/07/Nocne-zycie-Dennis-Lehane.html
10 lata temu
Pokazuje 6 z 11