Zgłosuj na książki roku 2017

Wielka księga zdrowego odżywiania i medycyny prosto z natury

Tłumaczenie: Zofia Pająk
Wydawnictwo: Jedność
Ma bible de la sante nature
zdrowie, żywność
poradniki
twilla

Książka Anny Dufour to unikalny, kompletny, praktyczny poradnik, który powinien się znaleźć w każdym domu. Poznajemy w nim niezliczone właściwości zdrowotne owoców, warzyw, ziół aromatycznych, przypraw korzennych, miodu, herbatek owocowych i ziołowych. Zawarte w nich związki mają zadziwiająco silne działanie i ułatwiają codzienną troskę o dobre zdrowie, by każdy mógł się cieszyć przez długie lata jak najlepszym samopoczuciem i idealną sylwetką!

Anne Dufour jest dziennikarką specjalizującą się w tematyce żywieniowej oraz autorką wielu cenionych książek o zdrowiu i optymalnym stylu życia, a także o produktach spożywczych pomagających w walce z rakiem. Wielka księga zdrowego odżywiania i leków prosto z natury jest rezultatem piętnastu lat badań nad produktami spożywczymi oraz roślinami leczniczymi, które można uprawiać w ogrodzie. Porady aromaterapeutyczne przygotowała Danièle Festy, farmaceutka, autorka książki o najskuteczniejszych olejkach eterycznych.

Odbiorcy:
- miłośnicy zdrowego trybu życia
- osoby cierpiące na dolegliwości trawienne
- wszyscy dbający o swoje zdrowie (również profilaktycznie)
- dietetycy, lekarze i farmaceuci.

Dlaczego warto nabyć tę książkę?
- zawiera fachowe porady dotyczące prawidłowego odżywiania oraz naturalne lekarstwa na ponad 100 dolegliwości,
- prezentuje 90 najlepszych owoców, warzyw i przypraw korzennych zapewniających dobre zdrowie przez cały rok,
- omawia naturalne lekarstwa na codzienne dolegliwości,
- prezentuje kuracje zdrowotne i odchudzające, kosmetyki naturalne i mnóstwo porad
dotyczących zdrowia.

źródło opisu: http://jednosc.com.pl/product_info.php?products_id=3151