Totally Captivated #2

Tłumaczenie: Emilia Grabiec
Cykl: Totally Captivated (tom 2) | Seria: Boys Love
Wydawnictwo: Kotori
완전무결하게 사로잡히다 (Wanjeon Mukyeolhage Saro Japhida)
manhwa, yaoi, akcja, komedia, dramat, romans, kotori
komiksy
norimenai

Ewon staje się odpowiedzialny za sprawy finansowe w Towarzystwie Kredytowym Seahan. Jeden z podwładnych Mookyula prosi go o pomoc w pewnej delikatnej sprawie i przy tej okazji Ewon przekonuje się, jak daleko człowiek jest w stanie posunąć się w imię miłości i pieniędzy. W międzyczasie Mookyul zaczyna sobie uświadamiać podobieństwo między Ewonem a wspomnieniem chłopca z dalekiej przeszłości....

W międzyczasie Mookyul zaczyna sobie uświadamiać podobieństwo między Ewonem a wspomnieniem chłopca z dalekiej przeszłości. Los czasem płata figle, a nawet najmniejsze, pozornie nic nieznaczące decyzje mogą mieć wielki wpływ na nasze późniejsze życie.
Ewon i Mookyul odkrywają, że mają ze sobą dużo więcej wspólnego, niż im się z początku wydawało. Tak naprawdę Mookyul nie stałby się tym, kim jest teraz, gdyby w przeszłości ścieżki jego i Ewona się nie przecięły.

źródło opisu: Wydawnictwo Kotori

źródło okładki: http://www.kotori.pl/

Magdalena-cherry | 2016-09-13
Przeczytana: 13 września 2016

Od pierwszego tomu pokochałam tą serię, a zatem czekam na kolejny tom; mam nadzieję, że nie będzie bardzo spóźniony:P

Turmaline | 2016-08-26

Krótko - historia mnie po prostu urzekła. Obaj główni bohaterowie są genialni, a kreska sprawia, że po prostu chce się czytać. Z niecierpliwością czekam na następne tomy.

aga | 2017-10-19
Andromeda | 2017-10-12