Czarnoksiężnik z krainy Oz i inne bajki

Seria: Dziecięca Biblioteczka
Wydawnictwo: Wydawnictwo Elżbieta Jarmołkiewicz
bajki
youstyna

Proponujemy Państwu nową serię, w której oprócz bajek na dobranoc znajdują się zbiory zagadek i zabawne opowiadania o zwierzętach. Zbiór ośmiu bajek dla dziewczynek i chłopców, a w nim doskonale znane opowieści, jak tytułowy "Czarnoksiężnik z krainy Oz", "Calineczka", "Sindbad Żeglarz" i "Ołowiany żołnierzyk", oraz pogodne historyjki: "Andrzej i jego akordeon", "Dzień na wsi", "Wycieczka na...

Zbiór ośmiu bajek dla dziewczynek i chłopców, a w nim doskonale znane opowieści, jak tytułowy "Czarnoksiężnik z krainy Oz", "Calineczka", "Sindbad Żeglarz" i "Ołowiany żołnierzyk", oraz pogodne historyjki: "Andrzej i jego akordeon", "Dzień na wsi", "Wycieczka na ryby", "Złote serce". Krótkie teksty i sympatyczne ilustracje Harvindera Mankada zachęcają dzieci do samodzielnego opowiadania ulubionych bajek.

Madllena | 2015-05-09
Przeczytana: 15 maja 2015

Skrócone strasznie te bajeczki.

Magdalena | 2017-05-17
Przeczytana: 17 maja 2017