More, now, again

Wydawnictwo: Virago Press
literatura faktu
angielski

Ritalin był to lek podawany nadpobudliwym dzieciom. Jak mógł uzależniać? Elizabeth Wurtzel która bardzo dobrze zna depresję, Prozac, heroinę i kokainę znalazła wyjście podczas pisania książki w swoim zaciszu na Florydzie. Opisała długą, krętą drogę powrotną do wyzdrowienia. Pokolenie X, plakatowe dziewczyny z depresją ( pokolenie Prozac u ) i świętujące trudne kobiety ( Suki ). Elizabeth Wurtzel proponuje prawdziwą szczerą opowieść o swoim popadaniu w uzależnienie od Ritalin i jej ewentulany powrót.

Aberville | 2014-10-27
basia12 | 2016-09-19