Nos Do Przygód

Wydawnictwo: Zielona Sowa
9788374351904

Alan Dingwall wyrusza do Nowego Jorku, gdzie ma spotkać się ze swoim tatą i razem z nim miło spędzić czas. Pojawiają się jednak kłopoty. Najpierw okazuje się, że tata nie przyjechał po niego, na dodatek w jego biurze nikt nie odbiera telefonu. Alan postanawia więc skorzystać z propozycji poznanej w samolocie Friedy &&ndash, pojechać do jej domu i zawiadomić tatę. Jednak po Friedę także nikt nie przychodzi, a na dodatek zaczynają się dziać dziwne rzeczy &&ndash, najpierw pojawia się bezdomna suczka Sally, potem ktoś próbuje porwać dzieci, a na koniec powraca kosmita z Jowisza, Norbert. W części pierwszej, pt. Nos z Jowisza, Norbert po wylądowaniu na ziemi, zamieszkał w nosie Alana. Alan nie był wówczas, oględnie mówiąc, życzliwym gospodarzem, ale kiedy człowiek gubi się w Nowym Jorku, a jeszcze na dodatek gonią go bandyci, przyda się każda pomoc, nawet kosmity mieszkającego w nosie psa.

SoOllie | 2011-01-23
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki

Nie czytałam pierwszej części, ale to mi nie przeszkadzało. Książka dość interesująca. Dużo momentów mi się podobało.

zjedzmakaron | 2016-08-11
Aga3Aga | 2016-07-08