Urodzeni dwa razy

Seria: Galeria
Wydawnictwo: Muza
5 (10 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
8373191550

Książka wzruszająca i zaskakująca. Autor wybitny współczesny włoski pisarz, w Polsce praktycznie nieznany, każe nam zastanowić się nad problemem pozornie dotyczącym nielicznych, a w istocie nas wszystkich: nad miejscem ludzi niepełnosprawnych w dzisiejszym dążącym nie doskonałości świecie, który nie potrafi zaakceptować kalectwa.

Sylwia | 2013-05-20

Piękna i wzruszająca.
Książka zaczyna się od dedykacji "Niepełnosprawnym, którzy walczą nie o to, by stać się normalnymi, ale żeby być sobą". Autor rysuje historię ojca i syna którzy zmagają się na swój sposób z niepełnosprawnością tego drugiego. Mimo poruszanego tematu książka lekka pełna ciepła i humoru zmuszająca do refleksji i dająca nadzieję. Zdecydowanie polecam

Olinka | 2016-06-09
Kasia | 2015-09-30