Najdroższej mamie

Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła

Czy ktokolwiek potrafi wypowiedzieć słowa wystarczająco wzniosłe, aby wyrazić wdzięczność mamie za wszystko, co robi dla swoich dziecia Ta niewielka książeczka zawiera kilka rzeczy, które powiedzieć trzeba: Dziękuję Ci za wszystko, za to, że wytrzymałaś ze mną, że mnie wychowałaś. Doceniam to, podziwiam Cię i kocham. za wszystko to, czym dla mnie jesteś... Krótkie sentencje wzbogacone delikatnymi ilustracjami w tle. Doskonałe na wszelkie rodzinne uroczystości, kiedy kartka nie wyrazi wszystkiego.

źródło opisu: www.edycja.pl

źródło okładki: www.edycja.pl