Klątwa światła

Wydawnictwo: Znak

Florencja, rok 1300. Dante Alighieri wkracza na trop serii tajemniczych morderstw. Wszystkie poszlaki wskazują na zorganizowany spisek zmierzający do przywrócenia władzy jedynemu ocalałemu potomkowi cesarza Fryderyka II. By zebrać fundusze, konspiratorzy urządzają sensacyjne i ściągające tłumy pokazy osobliwej relikwii żywego torsu męczennicy. Dante szukając rozwiązania, znajduje równocześnie inspiracje do kolejnej księgi Boskiej komedii.

michciq | 2011-08-24
Przeczytana: 2010 rok

Dużo słabsza od pierwszej części. Fabule brakuje sensu. Nie przeczytam kolejnej części. Żałuję że tą kupiłem.

KAROL | 2015-11-28
Melanchollie | 2015-08-31