rozwiń zwiń

Dyskusje o książce Serce to samotny myśliwy

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Zabawa - wspólne słowa
 W to mi graj! 97 gier, dzięki którym wygrasz w życie towarzyskie W to mi graj! 97 gier, dzięki którym wygrasz w życie towarzyskie
2 godz. temu
Książka z książki
 Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek
2 dni temu
Książki o chorobach psychicznych.
Antoni Kępiński - Schizofrenia Noemi Madejska - Malarstwo i schizofrenia Monika Obrębska - Styl mówienia w schizofrenii Janis Hunter Jenkins, Robert John Barrett - Schizofrenia, kultura i subiektywność - na krawędzi doświadczenia  Schizofrenia, kultura i subiektywność - na krawędzi doświadczenia Vittorino Andreoli - Moi wariaci. Wspomnienia...
5 lata temu
Książki godne polecenia
 Fanfik Fanfik Polska powieść młodzieżowa o trans chłopcu.  Slash Slash Część druga "Fanfika".
6 lata temu
Szukam smutnych książek
 Co się  wydarzyło w Madison County Co się wydarzyło w Madison County,  Piękna ZŁAlicja Piękna ZŁAlicja,  Słowik Słowik,  Cyrk nocy
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (czerwiec 2016)
wypożyczone stosik dzisiejszy już lipcowy  Czarnobylskie truskawki Czarnobylskie truskawki  Gulasz z turula Gulasz z turula  Jaskiniowiec Jaskiniowiec  Miłość, szkielet i spaghetti
20586
7 lata temu