Capoeira. Sztuka walki, muzyka, taniec, życie

Wydawnictwo: Purana
historyczna

Capoeira jest jednocześnie walką i grą, rytuałem i modlitwą, tańcem i śpiewem, jest jedyną w swoim rodzaju sztuką. Książka ta, tłumaczona na wiele języków, jest swoistą, bogato ilustrowaną biblią, przedstawiającą zwięźle historię, teorię, zasady muzyki i śpiewu, techniki, strategie obrony i ataku oraz praktyczne pozycje i uderzenia.

źródło opisu: Matras

Narrandil | 2015-05-15

świetna książka szczególnie dla kogoś kogo interesuje poćwiczenie (choćby nieudolnie) różnych ruchów z capoeiry. Książka zawiera sporo rysunków które doskonale obrazują jak się należy poruszać a ponadto zawiera kilka gotowych sekwencji do wykonywania w 2 osoby.

| 2011-07-01
Przeczytana: 2009 rok

Dobra książka zawierająca wiele cennych informacji na temat Capoeira. Znajduje się tu rownież katalog (rysunek wraz z opisem) technik wykorzystywanych w capoeira.

Black | 2016-11-28
Przeczytana: 28 listopada 2008