Rozmowy

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka Biuletynu IPN". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Instytut Pamięci Narodowej
978-83-60464-60-1
historyczna

Rozmowy Barbary Polak inaugurują nową serię wydawniczą Instytutu Pamięci Narodowej Bibliotekę Biuletynu IPN. Potrzebę stworzenia takiej serii podpowiedziało nam same życie. Czytelnicy Biuletynu IPN bardzo często zwracali się do redakcji z pytaniami o dostępność numerów archiwalnych. Zachęcaliśmy ich do lektury wcześniejszych tekstów za pośrednictwem strony internetowej IPN (www.ipn.gov.pl), ale to zadowalało zwykle tylko młodszych, którzy na co dzień korzystają z Internetu. Cóż mieliśmy więc zrobić, jak odpowiedzieć na czytelnicze zapotrzebowanie?

źródło opisu: IPN, 2007

źródło okładki: zdjęcie autorskie