Marketing partnerski na rynku przedsiębiorstw

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
8320814855
biznes, finanse

W drugim, zmienionym wydaniu książki Autor omawia specyfikę rynku przedsiębiorstw (nabywców instytucjonalnych), relacje zachodzące między przedsiębiorstwami i wynikające z nich implikacje marketingowe oraz podstawowe elementy koncepcji marketingu partnerskiego. Na zakończenie przedstawia, poparty przykładami z polskiej praktyki gospodarczej, proces marketingowej reorientacji firm i wdrażania marketingu partnerskiego.Książka jest adresowana do studentów kierunków ekonomicznych uczelni różnych typów, słuchaczy studiów podyplomowych oraz praktyków zainteresowanych marketingową reorientacją przedsiębiorstwa i wdrożeniem marketingu partnerskiego w swoich firmach.

luq94x | 2016-06-13
AnnaSz | 2014-12-29