W lesie. Podróże małe i duże

Wydawnictwo: Aksjomat
youstyna

Chcesz wiedzieć, jaki problem mają mrówki w lesie, jak wygląda praca inżyniera na budowie, co lubią robić niedźwiedzie polarne oraz jak wygląda poranek w gospodarstwie? Zapraszamy na wycieczkę edukacyjną po kartkach bogato ilustrowanych książek z serii ?Podróże małe i duże". Seria ta to nie tylko źródło wiedzy dla najmłodszych, ale także sposób na wzbogacenie słownictwa dziecka i jego zdolności manualnych -każda książeczka zawiera 56 naklejek! Różnorodne teksty oraz interesujące ilustracje zachęcą dziecko do podjęcia pierwszych prób czytania: rodzic czyta tekst, dziecko odgaduje znaczenie słowa zastąpionego obrazkiem. Wspaniała zabawa i owocna nauka w jednym!