Małe przedszkole od 3 lat

Wydawnictwo: Aksjomat
youstyna

Książeczka edukacyjna dla małych dzieci, z którą maluch poznaje świat, uczy się i bawi. - Ciekawe i rozwijające zadania dostosowane do możliwości małego czytelnika - Tematyka odnosi się do świata przyrody, codziennych rytuałów i zainteresowań dziecka - Zadania rysunkowe przeplecione są wierszykami i piosenkami - Arkusz z naklejkami uatrakcyjni pracę z książką. Do zabawy pod nadzorem osoby...

- Ciekawe i rozwijające zadania dostosowane do możliwości małego czytelnika
- Zadania rysunkowe przeplecione są wierszykami i piosenkami
- Arkusz z naklejkami uatrakcyjni pracę z książką.
Do zabawy pod nadzorem osoby dorosłej.