Akademia kotka Psotka. Część 3

Wydawnictwo: Aksjomat
youstyna

Seria książek pt. ?Akademia kotka Psotka?, przygotowana w oparciu o program wychowania przedszkolnego, przeznaczona jest dla dzieci 5-letnich. Interesujące i zróżnicowane zadania pomogą dziecku w zdobywaniu nowych wiadomości i pojęć, nauczą logicznego myślenia, rozwiną jego spostrzegawczość i wyobraźnię. Każde zadanie opatrzone jest informacją dla rodzica, czego uczy się dziecko, wykonując to ćwiczenie. Dołączony zestaw naklejek uatrakcyjni dziecku zabawę z książką.