Baśnie o rycerzach i bohaterach

Tłumaczenie: Ewa Ziembińska
Wydawnictwo: Wydawnictwo Olesiejuk
Favole di eroi e cavalieri
Dominika

Zachwycający zbiór najpiękniejszych opowieści wszech czasów. Odkryj magię baśni i wspaniałych bohaterów, którzy w nich występują. Wejdź z nimi do świata wyobraźni dzięki tej magicznej książce pełnej kolorowych ilustracji. W książce znajdziesz opowieści: Miecz w kowadle, Piotruś Pan, Wilk i jagnię, Kot w butach, Lew i mysz, Pinokio, Tomcio paluch, Małpa i delfin, Trzy świnki, Bambi, Jaskółka i ptaki, Żółw i zając, Brzydkie kaczątko, Mysz z miasta i mysz ze wsi, Księga dżungli.

źródło opisu: merlin.pl

źródło okładki: Zdjęcie autorskie