Trzy Małe Świnki

Seria: Bajki Rozkładanki
Wydawnictwo: Wilga
Leksi88

Ksiazka rozkladanka z przestrzennymi obrazkami. Klasyczna, znana na calym swiecie bajka w zupelnie nowej oprawie. Teraz bohaterowie wyjda do malych czytelników z ilustracji! Wystarczy otworzyc ksiazke, by przeniesc sie do pelnego barw, bajkowego swiata. W serii ukazały się także: Pinokio, Ołowiany żołnierzyk, Czerwony Kapturek, Kopciuszek, Królewna Śnieżka. Adaptacja: Iwona...

W serii ukazały się także:
Pinokio,

źródło opisu: www.amazon.co.uk

źródło okładki: www.amazon.co.uk

J_85 | 2016-02-08
Przeczytana: 07 lutego 2016

Znana wszystkim historia trzech świnek przedstawiona została za pomocą obrazków przestrzennych. Coś nowego dla nas, pamiętam takie książki z dzieciństwa. Przystępny tekst dla młodszych dzieci.

Turniquet 92 | 2015-04-15

Klasyka baśni dla dzieci w przepięknej szacie graficznej, czytam ją mając 7-8 lat, dobrze pamiętam i choć dziś jej nie posiadam dobrze pamiętam aż się łezka w oku kręci na wspomnienie. Polecam wszystkim dużym i małym w szczególności, bo to bajki o nie gasnacej sile, które zawsze się sprawdzą:-)

Księgozbiór_Kasiny | 2014-06-07
Przeczytana: 01 czerwca 2014

Książka 3D z rozkładanymi ilustracjami. Bardzo ładne rysunki, tekst też ładnie napisany. A rozkładane ilustracje przykuwają uwagę dziecka stąd książka się nie nudzi i można powracać do niej wiele wiele razy! My będziemy teraz polować na kota w butach z tej serii:)

Basia | 2013-03-30

Przepięknie ilustrowane i wydane, zabawne i porywające bajeczki, które są znane i bardzo lubiane przez wszystkich. Nie ma to jak klasyka - zawsze się sprawdzi.