Trzy Małe Świnki

Okładka książki Trzy Małe Świnki praca zbiorowa
Okładka książki Trzy Małe Świnki
praca zbiorowa Wydawnictwo: Wilga Seria: Bajki Rozkładanki interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
12 str. 12 min.
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Bajki Rozkładanki
Wilga
2008-01-01
1991-01-01
12 min.

Okładka książki Bajki Ezopa Adolf Born, Jiří Žáček
Bajki Ezopa Adolf Born, Jiří Žá...
Okładka książki Czerwony Kapturek Joanna Concejo, Jacob Grimm, Wilhelm Grimm
Czerwony Kapturek Joanna Concejo, Jac...

Wspaniała literatura! Polecam dla dużych i małych! Piękne ilustracje.
Dzieci uwielbiają alonże.

Wspaniała literatura! Polecam dla dużych i małych! Piękne ilustracje.
Dzieci uwielbiają alonże.

Kilka znanych lub trochę mniej znanych baśni i bajek. Ładne, duże ilustracje. Trochę wspomnień z dzieciństwa.

Znana wszystkim historia trzech świnek przedstawiona została za pomocą obrazków przestrzennych. Coś nowego dla nas, pamiętam takie książki z dzieciństwa. Przystępny tekst dla młodszych dzieci.

Klasyka baśni dla dzieci w przepięknej szacie graficznej, czytam ją mając 7-8 lat, dobrze pamiętam i choć dziś jej nie posiadam dobrze pamiętam aż się łezka w oku kręci na wspomnienie. Polecam wszystkim dużym i małym w szczególności, bo to bajki o nie gasnacej sile, które zawsze się sprawdzą:-)

Książka 3D z rozkładanymi ilustracjami. Bardzo ładne rysunki, tekst też ładnie napisany. A rozkładane ilustracje przykuwają uwagę dziecka stąd książka się nie nudzi i można powracać do niej wiele wiele razy! My będziemy teraz polować na kota w butach z tej serii:)

Przepięknie ilustrowane i wydane, zabawne i porywające bajeczki, które są znane i bardzo lubiane przez wszystkich. Nie ma to jak klasyka - zawsze się sprawdzi.

• Dzieciństwo
  • Dla dzieci