Księżycowe zaklęcia. Jak korzystać z faz Księżyca, aby osiągnąć to, co chcesz

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Moon Spells: How to Use the Phases of the Moon to Get What You Want
diana_n

Przewodnik otwiera możliwości urzeczywistniania swoich pragnień dzięki kalendarzowi i zaklęciom księżycowym.

źródło opisu: http://talizman.pl

źródło okładki: http://talizman.pl

angelika | 2016-10-25

Księżycowe zaklęcia kojarzą mi się z cudownym filmem Totalna magia gdzie dwie główne bohaterki Sandra Bullock i Nicole Kidman rzucały zaklęcia na wymarzoną miłość.Czy w kultowym filmie zaklęcia działają równie dobrze jak, w normalnym życiu?Przekonajcie się sami .
Zaklęcia mogą się wydawać czymś banalnym,kojarzyć z dobrą zabawą.Co do działania tu są różne opnie.Wielka moc zaklęć działa w zależności od fazy, w jakim momencie znajduje się księżyc.Każde z faz zupełnie inaczej działa na nasze życie.Energia księżyca ma to do siebie,że pomaga nam w oddziaływaniu na różnych aspektach życia.Zaklęcia możemy wykorzystywać na płaszczyźnie miłości,rodziny,pracy czy zdrowia.Zaklęcia dają nam ciekawą możliwość odkrycia nowych możliwości,otwierają nowe drzwi.Księżyc jest swego rodzajem wspomagaczem na magiczne rytuały,jest motorem napędowym sprawiający,że rytuały się sprawdzają.
Magia jest wykorzystywana od wieków, wykorzystywana była w dobrych i złych intencjach.Czary i osoby praktykujące...