Księżycowe zaklęcia. Jak korzystać z faz Księżyca, aby osiągnąć to, co chcesz

Diane Ahlquist Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii ezoteryka, senniki, horoskopy
Moon Spells: How to Use the Phases of the Moon to Get What You Want
Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
magia magia księżycowa zaklęcia
Moon Spells: How to Use the Phases of the Moon to Get What You Want
ezoteryka, senniki, horoskopy
magia magia księżycowa zaklęcia

Księżycowe zaklęcia kojarzą mi się z cudownym filmem Totalna magia gdzie dwie główne bohaterki Sandra Bullock i Nicole Kidman rzucały zaklęcia na wymarzoną miłość.Czy w kultowym filmie zaklęcia działają równie dobrze jak, w normalnym życiu?Przekonajcie się sami .
Zaklęcia mogą się wydawać czymś banalnym,kojarzyć z dobrą zabawą.Co do działania tu są różne opnie.Wielka moc...

Dyskusje

• *Okultyzm, magia, ezoteryka itp.
  • Czarostwo
  • Poszukiwane
  • Z polecenia do kupienia ...
  • Ezoteryka
  • Domowa biblioteczka