101 ciekawostek. Polscy wojownicy

Seria: 101 ciekawostek
Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
Leksi88

Wyrusz w podróż po naszej historii, by poznać tych, którzy przez lata swą odwagą, wyszkoleniem i sprawnością bojową wzbudzali podziw nawet swoich przeciwników. Poznaj ich wyposażenie, uzbrojenie i tajniki walki. Dowiedz się, jak przez wieki zmieniała się broń i umundurowanie. Ta podróż będzie nie tylko ciekawa, ale przede wszystkim kształcąca. Znakomita seria popularnonaukowa dla uczniów...

Znakomita seria popularnonaukowa dla uczniów szkoły podstawowej. Każdy tomik poświęcony jest jednemu zagadnieniu, lecz dzięki temu czytelnik otrzymuje sporą porcję bogato ilustrowanej wiedzy. Książki pełne ciekawostek!

źródło opisu: www.wydawnictwoolesiejuk.pl

źródło okładki: www.wydawnictwoolesiejuk.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!