Ciekawe dlaczego konie noszą podkowy

Tłumaczenie: Janusz Ochab
Seria: Ciekawe dlaczego...
Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
Chestnuts wear shoes
dla dzieci, popularnonaukowa
GORMITI

Przedstawiamy Państwu serię książek dla dzieci ciekawych świata. Tu znajdą odpowiedzi na wszystkie trudne i podchwytliwe pytania. Książki te zachęcą malców do czytania, dostarczą im wielu ciekawostek, rozbawią i zachwycą. Z której strony dosiada się konia? Kiedy zaczęły kursować dyliżanse? O tym w tomie konie noszą podkowy. Książka ta przedstawia wiele faktów i praktycznych informacji dotyczących koni, jak również opisuje konie, które znamy tylko z książek i filmów. To zabawna i fascynującalektura nie tylko dla najmłodszych!

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: zdjęcie autorskie

sasanka | 2014-12-20
Przeczytana: 20 grudnia 2014

Ja umiem jeździć konno.I to moja pasja.Polecam książkę!
sasanka

Kózka28 | 2016-11-01

W humorystyczny sposób odpowiada na wiele ciekawych pytań. Zabawne obrazki sprawiają, że dane informacje nie wylecą nam szybko z głowy.

Nacia123 | 2016-08-11
Madeline_Jefris | 2016-04-05