Nie byłem zomowcem PRL-u

Wydawnictwo: Ridero IT Publishing
Marcin

„Wspomnienia z mentowni” to zbiór kadrów z historii najnowszej Polski widziane oczami uczestnika tworzącej się historii. Lech Wałęsa sprawcą cudu, pompowanie szeregów ZSMP i PZPR, papieskie pielgrzymki Ojca Świętego Jana Pawła II do Ojczyzny, jak wybierano Sejm Kontraktowy, co robiono ze studentami w Stoczni Gdańskiej im. Lenina,, poszukiwania ks. Jerzego Popiełuszki, przemówienie prezydenta USA G. Busha po polsku to tylko niektóre z wydarzeń opisanych w książce.Andrzej Klimek to pseudonim literacki wieloletniego policjanta, który służbę w Milicji Obywatelskiej zaczął tuż po ogłoszeniu stanu wojennego, a zakończył po blisko trzydziestu latach w Policji.

źródło opisu: WWW.LEGIMI.COM

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!