10 (3 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
poezja
Kahaww

"Mniejsza epopeja" to oparta na faktach poetycka opowieść o tak zwanych wydarzeniach zielonogórskich z roku 1960 widzianych oczami kilkuletniego chłopca.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Tomasz Willmann | 2016-02-16
Przeczytana: 16 lutego 2016

Rewelacyjna i sentymentalna podróż w czasie. Utwór zawiera ciekawą historię, ale mnie osobiście najbardziej oczarowały opisy szczegółowe uczuć czy przedmiotów. Przykładowo opis landrynek i ich smaku zaparł mi dech w piersiach swoją szczegółowością i zadziwił moim odbiorem. Nigdy wcześniej nie czytałem tak wspaniałego opisu tak prostej rzeczy. Autor potrafi wzruszyć, rozmarzyć, ale i rozśmieszyć. Serdecznie polecam!!!

Mili | 2016-02-14
Przeczytana: 2015 rok

Kształcąca wywołująca zarówno uśmiech jak i wzruszenie opowieść, którą czyta się jednym tchem.
No i ma jeszcze jeden walor- człowiek po jej przeczytaniu łapie się na szukaniu rymów do własnych myśli :)
Z całą pewnością godna polecenia.

Kahaww | 2016-02-08
Przeczytana: 05 stycznia 2015

Wzruszająca, przepięknie napisana, zabawna. Czysta przyjemność!