Pokoloruj swój bałagan

Wydawnictwo: Pascal
Malowanie, rysowanie
hobby
kaka84k

Zacznij kolorować, a przekonasz się, że bałagan może być piękny!

Daj się porwać w podróż z Durell Godfrey, utalentowaną i znaną ilustratorką, fotografką, a także miłośniczką bałaganu. Dzięki wyjątkowej kresce artystka potrafi zaczarować każdy bałagan. Zobacz, jak łatwo codzienność może stać się kopalnią pomysłów.

źródło opisu: http://pascal.pl

źródło okładki: http://pascal.pl

AuroraBorealis | 2016-05-10
Przeczytana: 10 maja 2016

Rzeczywiście nie ma nic gorszego od bałaganu, ale przecież możemy go uporządkować poprzez... kolorowanie. Właśnie do tego zachęca nas kolorowanka o tym tytule.

Znajdziemy w niej strony z ilustracjami przedstawiającymi twórczy bałagan, który zwykle mamy na stole czy ladzie w kuchni podczas przygotowywania posiłków, w sypialni, w pracowni malarskiej, w gabinecie, na wieszaku ubraniowym, na oknie, w oranżerii, w szafie z ubraniami, w pojemniku z kredkami, na regale z książkami, w pralce, na strychu, w bieliźniarce, w pokoju dziecięcym, w szkatułce z biżuterią, w spiżarni, w szufladzie ze skarpetkami, w szafce z butami, a nawet w przyborach do malowania i rysowania. A posprzątanie tego chaosu może nam i naszym dzieciom zabrać sporo godzin, ale to będzie tym razem sama przyjemność. ;)
Nasze malunki mogą spokojnie być widoczne i przebijać na drugiej stronie, gdyż ta jest pusta.
Dodatkowo autorka pośród bałaganu na stronach ukryła kilka przedmiotów, które możemy spróbować odnaleźć.

Tak,...