Chorwacja.Intuicyjne mapy. Atrakcje turystyczne. Informacje praktyczne

Wydawnictwo: SBM
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
eduko7

Coraz więcej Polaków odwiedza słoneczną i zieloną Chorwację, oferującą wiele atrakcji turystycznych, kulturalnych i przyrodniczych. Prezentowany przewodnik zawiera mnóstwo praktycznych porad i adresów, przybliża również historię regionu. To propozycja dla turystów, którzy chcieliby poznać kulturę tego regionu. Autor przedstawia różne trasy zwiedzania, najciekawsze miejsca, opisy obiektów (wzbogacone informacjami o godzinach otwarcia dla zwiedzających, cenach biletów wstępu itp.).

eduko7 | 2016-01-02
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 23 maja 2015

Ciekawy przewodnik. Dobra zapowiedź atrakcji czekających na nas w tamtym rejonie. Ciekawostki, przydatne informacje. Propozycje tras.