Znani i nieznani o życiu duchowym

Cykl: BIBLIOTEKA ŻYCIA DUCHOWEGO (tom 14)
Wydawnictwo: WAM
religia
Maciej_57

Czterdzieści sześć osób - znanych (m.in. Agnieszka Holland, Jan Miodek, Krzysztof Zanussi, Andrzej Zoll) lub mniej znanych - wzięło udział w redakcyjnej ankiecie kwartalnika Życie Duchowe. Pytanie brzmiało: Czym dla mnie jest życie duchowe? Odpowiedzi były publikowane na łamach pisma przez dwa lata. Budziły żywy odzew. Obecnie - zebrane w książce - zyskują przy lekturze. Brzmią niczym instrumenty w orkiestrze symfonicznej, każdy z nich jest niepowtarzalny i niezbędny. Redakcja kwartalnika wiele zawdzięcza tym wypowiedziom, tym bardziej zatem poleca je Czytelnikom.

źródło opisu: http://gloria24.pl/znani-i-nieznani-o-zyciu-duchowym

źródło okładki: http://gloria24.pl/znani-i-nieznani-o-zyciu-duchowym

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!