Podstawy projektowania układów cyfrowych

Wydawnictwo: Helion
LubimyCzytać

Szczegółowe opisy metod i technik projektowania szeroko pojętych układów cyfrowych poprzedzono analizą zadań projektowych. Pokazano jak konstruować elementy o większej złożoności z elementów prostszych, nie pomijając żadnego z etapów pośrednich. Dzięki temu poza umiejętnością projektowania układów cyfrowych czytelnik zyska głębokie zrozumienie podstaw ich funkcjonowania. Podręcznik...

Podręcznik przeznaczony dla studentów elektroniki, informatyki, mechatroniki, automatyki i robotyki oraz wydziału elektrycznego politechnik.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion