Praga. Przewodnik Dookoła świata

Wydawnictwo: Pascal
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
LubimyCzytać

Sięgnij po przewodnik Praga. Znajdziesz w nim przegląd wszystkich atrakcji Pragi, podzielonych na te, które koniecznie trzeba zobaczyć i te, które można obejrzeć, jeśli ma się więcej czasu. Doskonale zaplanowanym trasom turystycznym towarzyszą praktyczne wskazówki co zwiedzać, jak zwiedzać i jak uniknąć tłumów. Wystarczy tylko zajrzeć do książki, posłuchać zawartych w niej rad, a potem spokojnie cieszyć się życiem i Pragą.Praga przewodnik dookoła świata:* spirala zapewniająca wygodne użytkowanie przewodnika* nowoczesny design okładki i wnętrza* poręczny format* przejrzysty układ treści* gotowe warianty tras spacerowych i wycieczek* informacje turystyczne, gospodarcze i społeczne* adresy najciekawszych restauracji, pubów i sklepów* rady dotyczące zwiedzania* informacje o cenach, komunikacji i noclegach.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

inga_dorota | 2016-01-13
Przeczytana: 13 stycznia 2016

Dobry przewodnik z mnóstwem informacji i ciekawostek. Ponadto, mamy tu liczne trasy zwiedzania, informacje praktyczne, mapy, a także opisy atrakcji poza stolicą Czech. Nie da się ukryć, że przewodnik został bardzo przemyślany, wielki plus dla autora za ściągnę z knajp i sklepów, godnych uwagi, w każdej dzielnicy. Z całą pewnością się przyda (pomimo iż brak w nim słowa na temat najwęższej uliczki). Ja wraz z nim odkryłam liczne urokliwe miejsca w Pradze.