Mazury na weekend. Przewodnik

Wydawnictwo: Pascal
LubimyCzytać

To będzie udany weekend! Starannie zaplanowane trasy weekendowe. Aktywny, niebanalny wypoczynek, niespodzianki dla dzieci, nowe miejsca oraz dobrze znane atrakcje.*kopernikański przewrót w turystyce: tajemnicza Warmia, wakacyjne Mazury, cicha Suwalszczyzna, krzyżackie zamki, przystanie żeglarskie, Mała Litwa, woda, lasy i niebo po horyzont*wędrówki "filmowym szlakiem", czyli Mazury śladem znanych i lubianych filmów (Dom nad rozlewiskiem, Czarne chmury)*informacje praktyczne: jak dojechać, gdzie przenocować i zjeść, gdzie się bawić"Całą drugą dekadę życia spędziłem na Mazurach. Idealny wręcz teren na nastoletnie rajdy, harcerskie biwaki, wakacyjne wyprawy. Piękne wspomnienia... Dziś w pędzącym na łeb na szyję świecie wiem, że na stałe nie jest to już miejsce dla mnie. Ale na weekend? Świetny pomysł!"Kamil M. Śmiałkowski, dziennikarz, scenarzysta, autor książek "Bond.Leksykon" i "Wampir.Leksykon""To już praktycznie logistyczne gotowce - nie trzeba ślęczeć nad mapą i przewodnikami, żeby zaplanować zwiedzanie"."Gazeta Wyborcza".

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!