100 najpiękniejszych samochodów

1 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
albumy
LubimyCzytać

Album prezentuje 100 najpiękniejszych, a zarazem najbardziej fascynujących samochodów. Książka zabierze Czytelnika w ekscytującą podróż po historii motoryzacji, dostarczając nie tylko wielu emocji i wrażeń, ale także wiedzy o samochodach, które niegdyś królowały na szosach. Fascynaci są zgodni: jazda nimi wciąż robi wrażenie.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Bursikowa | 2018-03-26
Przeczytana: 26 marca 2018

Ponad miesiąc bardzo męczyłam się czytając tę książkę synowi do snu... Jest nudna jak przysłowiowe flaki z olejem. Dla takiego laika jak ja ilość samych suchych faktów i liczb i liczb i jeszcze liczb to za dużo.... Ja w ogóle jestem w szoku, że młody mi to co wieczór przynosił...