Poland for tourists

Wydawnictwo: Parma Press
LubimyCzytać

Angielska wersja albumu Polska dla turysty.Polska jest krajem dość jednolitym kulturowo - nie mniej jednak zauważalny jest pewien regionalizm, odrębności w obyczajach ludzi, w budownictwie, w sztuce. Postanowiliśmy więc w naszym albumie dokonać podziału na regiony: sielskie Mazowsze, pełne jezior Mazury i Podlasie, "nadmorskie" Pomorze, historyczna Wielkopolska i Kujawy, skomplikowany dziejowo Śląsk, bogata w zabytki Małopolska. Każdy z wyodrębnionych regionów charakteryzuje się też zróżnicowanymi walorami krajobrazowymi. Tak więc, drogi turysto, weź nasz poręczny album do ręki - i zwiedzaj kolorową, różnorodną i interesującą Polskę!

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!