Superkierowca. Jak jeździć bezpiecznie w każdych warunkach

Wydawnictwo: RM
4 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
motoryzacja
LubimyCzytać

Autorzy odkrywają różnice między powszechnie stosowanymi standardami prowadzenia samochodu a sposobem jazdy superkierowcy, do poziomu którego, zdaniem autorów, każdy z nas powinien dążyć. Ponadto pokazują, jak myśleć i zachowywać się za kierownicą, by stale podnosić swoje umiejętności i dążyć do perfekcji.Ta książka* będzie wyzwaniem dla Twoich przyzwyczajeń za kierownicą* pomoże Ci skupić uwagę na bardziej bezpiecznej jeździe* podniesie umiejętność obserwacji, planowania manewrów i kontroli nad pojazdem* wprowadzi nowe umiejętności i techniki.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Scoker | 2017-07-29
Przeczytana: luty 2017

Jak zacząłem czytać, to stwierdziłem, że sam nie wiem czego od tej książki oczekuję. Po skończeniu mam duży niesmak. Nie do końca racjonalny, ponieważ było sporo rzeczy ciekawych. Jednak ciągłe powtórzenia, przesadna rozpasłość, tłumaczenie po kilka razy tego samego (no ogólnie wiele zabiegów zwiększających objętość, ale niekoniecznie merytoryczną treść). Wydaję mi się, że skala tych zabiegów po prostu była zbyt duża, żebym mógł ocenić tę książkę bardziej pozytywnie..