Superkierowca. Jak jeździć bezpiecznie w każdych warunkach

Paul Ripley Wydawnictwo: RM motoryzacja
RM
motoryzacja
2007-01-01

Jak zacząłem czytać, to stwierdziłem, że sam nie wiem czego od tej książki oczekuję. Po skończeniu mam duży niesmak. Nie do końca racjonalny, ponieważ było sporo rzeczy ciekawych. Jednak ciągłe powtórzenia, przesadna rozpasłość, tłumaczenie po kilka razy tego samego (no ogólnie wiele zabiegów zwiększających objętość, ale niekoniecznie merytoryczną treść). Wydaję mi się, że...