Leniency. Program łagodzenia kar pieniężnych w polskim prawie ochrony konkurencji

Wydawnictwo: Wolters Kluwer Polska
LubimyCzytać

W książce omówiono miedzy innymi:* genezę, założenia i cele programów łagodzenia kar pieniężnych,* modelowy (wzorcowy) program łagodzenia kar pieniężnych,* wszystkie decyzje Prezesa UOKIK wydane w latach 2004-2012, w których zastosowano program leniency.Adresaci:Publikacja przeznaczona jest dla sędziów, adwokatów i radców prawnych. Zainteresuje także przedsiębiorców, pracowników organów administracyjnych oraz osoby zajmujące się legislacja.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!