Wielki słownik ucznia PWN

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
LubimyCzytać

Największy słownik języka polskiego przeznaczony dla uczniów!Wyjątkowo przyjazny, objaśniający znaczenie i użycie wyrazów prostym, naturalnym językiem. Przystępny, a jednocześnie bogaty w informacje. Wiarygodny, oparty na komputerowym Korpusie Języka Polskiego PWN.* definicje pisane naturalną polszczyzną,* szczegółowe opisy znaczenia i użycia wyrazów,* autentyczne przykłady użycia,* pojęcia złożone objaśniane za pomocą pojęć prostszych,* informacje o dzieleniu wyrazów w piśmie.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!