Miki Mol i zaczarowany kuferek czasu

Wydawnictwo: Videograf II
8 (11 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny

Pierwsza z serii ilustrowanych opowieści o przygodach Miki Mola zabawnego mola książkowego, który wraz z przyjaciółmi mieszka w starej bibliotece. Na grzbiecie starej encyklopedii mogą wyruszać w różne miejsca, by ratować świat przed działaniami dwóch niebezpiecznych drabów dyrektora cyrku Amabrasa i jego pomocnika, wilka Arcykąska. W pierwszym tomie muszą uwolnić Grażynkę i kilka innych dziec

IgaKot | 2015-04-18

bardzo fajne

ramadett19 | 2015-11-20
Przeczytana: 10 sierpnia 2015

Książka bardzo fajna,dostałam ją kiedy byłam dzieckiem. Niby jest dla najmłodszych ale przeczytałam ją dopiero będąc nastolatką-tak dla wyjątku-było to oderwanie od książek jakie powinnam czytać w moim wieku. Ukazuje przygody wymyślonych przez autora bohaterów.

Mary14 | 2013-06-03
Przeczytana: 25 lipca 2011

Superaśna, napisana z chumorkiem książeczka dla dzieciaków o przygodach Miki Mola, Świetlika i jego przyjaciół. Wjaki sposób przeniosą się oni w czasie? Co im się przydarzy? Przeczytaj koniecznie.

Jazzman | 2015-12-06
Ada | 2015-08-23