Pisma siostry Heleny Majewskiej CSA

Wydawnictwo: WAM
religia
LubimyCzytać

Czy Bóg nie zamierza jeszcze więcej dopowiedzieć, gdy chodzi o poznanie i uczczenie tajemnicy Jego miłosierdzia w naszych czasach?bp Henryk CiereszkoŚwiadectwa życia wewnętrznego osób, które żyły w jedności z Bogiem i którym Bóg objawiał tajemnice swojego Serca są cenną pomocą w naszym osobistym życiu duchowym. Najlepszym źródłem takich świadectw są dzienniki duchowe, a wśród nich najbliższy polskiemu czytelnikowi Dzienniczek św. siostry Faustyny. Niewielu jednak wie, że niedługo po śmierci Faustyny, Pan Jezus w podobny sposób odkrył tajemnice Bożego Miłosierdzia siostrze Helenie Majewskiej. Jej świadectwo zostało spisane z inspiracji bł. Michała Sopoćki, spowiednika obu sióstr.Lektura Pism, tyle lat po pierwszych objawieniach i po oficjalnym uznaniu kultu, może być kolejnym elementem poznawania Boga i Jego Miłości Miłosiernej.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!