Tworzenie oprogramowania 30 dni. Programuj zwinnie i szybko!

Wydawnictwo: Helion
LubimyCzytać

Czy Twoja firma jest w stanie stworzyć oprogramowanie w 30 dni? Jeśli uważasz, że nie, zapewne wciąż stosujesz stare i niezbyt poręczne narzędzia. Jeżeli tylko nauczysz się zwinnie zarządzać swoim projektem, ten cel jest do osiągnięcia. „Zwinny” to słowo, które zrobiło furorę w świecie menedżerów projektu. Dzięki takiemu podejściu do zarządzania stworzysz aplikację dopasowaną do potrzeb użytkowników i na pewno zdążysz na czas. Warto spróbować!Najpopularniejszą ze zwinnych metodyk jest Scrum. Ta książka została napisana właśnie przez twórców Scruma. Powstała, aby zaznajomić Cię z procesem tworzenia oprogramowania z użyciem tej metodyki. Pokaże Ci, jak zacząć przygodę z nowym projektem i sprawić, by odniósł sukces. W trakcie lektury dowiesz się, jak wdrożyć Scrum w Twojej organizacji, oraz poznasz role wyznaczane poszczególnym członkom projektu. Ponadto zaznajomisz się z kolejnymi etapami całego procesu i spojrzysz na tę metodykę z punktu widzenia całego przedsiębiorstwa. Książka ta jest doskonałym przewodnikiem, który pozwoli Ci dokonać prawdziwego przełomu w pracy nad projektami. Po jej lekturze i wdrożeniu metodyki Scrum będziesz znacznie bliżej sukcesu!

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Filip | 2018-01-16
Przeczytana: 16 stycznia 2018

Bardzo ciężko się ją czyta... Mimo iż o Scrumie mam spore pojęcie. Jedyny plus, że cytaty wykorzystałem w pracy licencjackiej :-)

Hipcio | 2017-11-23
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 23 listopada 2017

Masz problem z projektem w swojej firmie? Przeczytaj naszą książkę i w 30 dni stwórz fantastyczny produkt!
Twój zespół nie daje rady? Użyj naszych pomysłów i ze Scrumem w magiczny sposób, jak za dotknięciem różdżki zmienisz wszystko o 180 stopni, nie wahaj się! Wybierz Scruma, tak jak my! To cudowne remedium na wszystkie Twoje problemy i bolączki!

Szkoda, że dopiero teraz przeczytałem tę pozycję. Inne traktujące o Scrumie nie umywają się do tej. Teraz mogę śmiało z tą książką w dłoni zbawiać świat :)