Sprawne zarządzanie projektami metodą Scrum

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Microsoft professional". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Promise
7 (9 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
Agile project management with Scrum
biznes, finanse

Reguł i praktyk stosowanych w metodyce Scrum prostym procesie stosowanym do zarządzania skomplikowanymi projektami jest mało, są one proste i łatwe do nauczenia się. Jednak sama prostota tej metody brak przygotowanych rozwiązań może okazać się rozbrajająca i spowodować, że ludzie rozpoczynający korzystanie z niej mają skłonność do powracania do starych nawyków i narzędzi zarządzania, uzysk

namelessone | 2018-01-21

Świetna książka o Agile. Dużo przykładów. Fajna, ciekawa formuła. Krótko zorganizowane rozdziały. Ale wymaga podstawowej wiedzy o Agile! Bez tego może być trudna w odbiorze. Podstawowa pozycja, dla tych, którzy chcą poznać/pracować z Agile.

Łukasz Czechowski | 2017-03-15
Przeczytana: 15 marca 2017

Raczej nie jest to książka dla początkujących Scrum Masterów, raczej coś trzeba już wiedzieć, żeby czerpać z niej garściami.

Justi | 2013-02-07
Na półkach: Przeczytane, Pożyczone, 2013, Praca
Przeczytana: 06 lutego 2013

Scrum opisany w czytelny sposób na przykładach wdrożeń w wielu firmach i różnych projektach. Może być praktyczny i pouczający, aczkolwiek czasem miałam wrażenie, iż czytam wciąż to samo.

Gerion | 2016-03-10
Na półkach: Przeczytane, Zawodowe