Polska. Skarby natury, kultury i sztuki

albumy
LubimyCzytać

Album POLSKA prezentuje bogactwo natury i najpiękniejsze zakątki naszego kraju – od nadmorskich wydm i klifów przez mazowieckie równiny po wysokogórski świat Tatr.Na blisko 1000 fotografiach przedstawiono dziewiczą przyrodę, zabytkowe miasta, zamczyska i pałace, oraz wiele fascynujących miejsc, zarówno tych najbardziej popularnych, jak i tych mniej znanych. Dzięki temu książka zawiera kompendium wiedzy na temat naszego kraju - informacje o środowisku przyrodniczym, opisy gatunków flory i fauny, typów krajobrazu, dane o parkach narodowych, rezerwatach, pomnikach przyrody, a także notatki o pamiątkach kultury materialnej: cennych budynkach, zabytkach techniki, historycznych miastach.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!